Görüş Bildir

Dekoratif Patlatma Taşlar Dekorasyonda Önem Kazanıyor

Anasayfa » yasam »
2020-06-12 17:53:37 Tarihinde eklendi

Dış dünyanın karmaşasından  , yoğun ve yorucu geçen iş günlerinin ardından hepimiz evlerimizin kapısını açarak iç dünyamıza sığınmayı iple çekeriz. Bize özel olan yaşam alanlarımızın iç dünyamızı yansıtacak ,  bize huzur verecek dekorasyonlar var.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Dekoratif Patlatma Taşlar Dekorasyonda Önem Kazanıyor

Delta Mermer , kurulduğu günden bu yana , tam 23 yıldır güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeden , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmekte; müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak arge çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda yıllardır kullanılan standart ebatlı ürünlerin haricinde , ev dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirerek patlatma taş kullanımını ön plana çıkarmıştır.

Patlatma taşlar , son yıllarda yoğun ilgi görmeye başlayan ürün gruplarındandır. Delta Mermer'in zengin doğaltaş koleksiyonunda yer alan farklı renklerde mermer ve doğaltaş çeşitleri ile dekoratif patlatma taşlar evlerimizi süslemektedir. Dekoratif patlatma taşlar , özellikle TV ünitelerinde ön plana çıkmakta olup , ayrıca bina girişlerinde cephe kaplamasında ve bahçe duvarlarında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Patlatma taş deyince öncelikle traverten çeşitleri akla gelse de , Delta Mermer Afyonkarahisar'da yer alan fabrikasında gri, beyaz , siyah ve bej mermer çeşitleri ile de her dekorasyona uygun imalatı gerçekleştirmektedir. Standart ölçüler 2,3*4,8 cm veya 4,8*10 cm olup , bu ölçülerin haricinde kübik patlatma taş çeşitleri ile de alternatif sunulmaktadır. Patlatma Taş Fiyatları hakkında bilgi için bu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

400 ‘ün üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermekte olan Delta Mermer'in doğaltaş koleksiyonunu keşfetmek için sizleri de İstanbul Dudullu Mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler