Görüş Bildir

CNR EXPO’da Unicera Fuarı

Anasayfa » ekonomi »
2020-03-21 22:02:46 Tarihinde eklendi

Bu yıl CNR EXPO’da Unicera Fuarı , 10-14 Mart 2020 tarihleri aralığında gerçekleşti. Alanında dünyanın ikinci en büyük fuarı olan Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı- UNICERA İstanbul, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'n

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
CNR EXPO’da  Unicera Fuarı

Delta Mermer ailesi olarak 9.kez katılım sağladığımız fuarda ,  2 doğal malzeme olan mermer ve ahşap'ın birbirine kombine edildiği yeni tasarımımız  da ziyaretçilerimizin beğenisine sunuldu. 
Cnc teknolojisi ile ortaya çıkan modelimiz  , standımızı ziyaret eden mimarlarımız ve misafirlerimizden tam not aldı.
Yaşam alanlarında doğallıktan vazgeçmeyenler ise her yıl olduğu gibi patlatma taş, French Pattern Set ve mozaik serilerimize büyük ilgi gösterdi.
Farklı renk ve ebatlarıyla özellikle ev dekorasyonunda tv ünitesi'nde duvar kaplaması olarak tercih edilen patlatma taşlar , geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekti. Her dekorasyona uyum sağlayabilecek farklı renkleri barındıran koleksiyonumuza gösterilen ilgi de üretici firma olarak bizleri son derece mutlu etti.
French pattern setler ile özellikle Traverten malzemenin tüm ihtişamı sergilenirken , ister patinato , ister patinato + zincir kırma olarak adlandırılan yüzey şekillerimiz ve kenar işlemlerimiz ile son kullanıcıya alternatif te sunuldu. Klasik travertenin yanı sıra son yılların gözde rengi olan gri tonlarındaki Silver Traverten serimiz de yine ilgi gören ürünlerimiz arasındaydı. Mimarlık ofislerinin tasarımlarında vazgeçilmezlerden olan gri renk ,  Silver Traverten ürünü ile de ne denli doğru bir seçim olduğunu bir kez daha doğruladı.
Ayrıca French pattern  setlerimize bu yıl bir yenilik daha ekleyerek , daha ufak ölçüleri barındıran Scabas Traverten Mini Set'i vitrine çıkardık. Yolunun açık olacağı sinyalini de almış bulunduk.
El emeği göz nuru diyebileceğimiz cilalı mozaik setlerimizin de evine şıklık katmak isteyen değerli müşterilerimizin beğenisini kazandığına şüphemiz yok. İnce işçiliğin gözler önüne serildiği seride, istenilen her mermer alternatifi ile imalat yapılabilmekte ve bir model içerisinde birden fazla renk kombin edilebilmekte. Cnc teknolojisi ile üretilen birbirinden farklı motifler ile koleksiyonumuzun zenginliği, firmamızın başarısını gözler önüne sermekte.
Fuar'ın dikkat çekici bir diğer ürünü ise , siyah ve beyaz mermerin uyumunu bir kez daha bizlere gösteren, zemin döşemesinden başlayarak duvar kaplaması olarak devam edip bir bütünlük sağlayan bal peteği serimiz oldu.  Tabi ki bu uyumu yakalamışken , kaymazlık özelliği sağlayan yüzey işlemi ile duş teknelerinizi de mermer'den imal etmezsek olmaz. Projenize özel ölçülerde tasarım yapılabilmektedir.
Standımıza renk katan mermer lavabo ve kurna çeşitlerimizle de doğaltaşa hayat veren bir firma olarak üretimde sınır tanımadığımız da açıkça gösterilmiştir.
Firma sahibimiz Sn. Sabri Şehitoğlu da Unicera Fuarı'nın özellikle ihracatımıza her yıl olumlu katkıda bulunduğunu belirterek  , standımıza gösterilen ilgiden bu yıl da son derece memnun kaldıklarını belirtmiştir.
A'dan Z'ye tüm koleksiyonumuzun sergilenmekte olduğu Dudullu Showroom'umuzda ,  deneyimli ekibimiz ile misafirlerimizi ağırlamaktan ve değerli projelerine doğaltaş şıklığı katmaktan mutluluk duyarız.


 

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler