Görüş Bildir

Opel GTC Global'den 119 TL'ye klima bakımı

Anasayfa » otomobil »
2018-06-06 12:10:54 Tarihinde eklendi

Opel Bayisi GTC Global, Haziran kampanyası kapsamında 119 TL'ye klima bakımı fırsatı sunuyor

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Opel GTC Global'den 119 TL'ye klima bakımı

Opel bayisi GTC Global, Haziran ayı itibarıyla yeni bir kampanyaya başlıyor. Kampanya kapsamında müşteriler sadece 119 TL'ye araçlarının klima bakımını yaptırabilecekler.

Opel GTC Global Satış Sonrası Yöneticisi Başar Hamami, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin zaman kaybını önlemek için mevcut olan kapasitelerini arttırdıkları ve ertesi güne randevu vermek sureti ile serviste beklemenin önüne geçtiklerini bildirdi.

‘'Bekletmeyen Servis'' uygulaması ile;

  • Sabah 07:30'da Otomobilini Teslim İmkanı - Servis için randevu alan müşteriler sabah 07:30'dan itibaren otomobillerini servis noktasına teslim etme imkanına sahip olacaklar. Erken teslim imkânı araç sahibinin günlük iş akışınızı bozmadan gününe devam etme imkânını sağlayacak. Servisde bekleme yapacak olanlar için ikramlar mevcut olacak. 
  • Mobil Hat Uygulaması - 0543 904 06 80 numaralı destek hattı üzerinden otomobil sahipleri dilediği zaman Opel GTC Global bayiliğinin servisine ulaşabilecek ve Whatsapp uygulaması üzerinden her türlü iletişimi kurabilecek.
  • Ücretsiz Yerinden Alım ve Yerine Teslim Hizmeti  - Opel GTC Global zaman ile yarışan otomobil sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Ücretsiz Lastik Oteli hizmetide bulunan GTC Global, Opel'de yer alan kampanyalar ve diğer fırsatlar için müşterilerini Üsküdar'daki showroomuna davet ediyor.

 

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler
prefabrik