Görüş Bildir

KADINI MUTLU ETMEK...

Anasayfa » yasam »
2018-03-07 18:32:56 Tarihinde eklendi

Kadının imajı her şeyidir, çoğu zamanda mutluluğu...

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
KADINI MUTLU ETMEK...

"KADIN BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN DEĞERLİDİR"

2013 yılında, Şişli'de "Enver Nuhoğlu Saç Tasarım Merkezi"ni açarak hizmet veren ve 13 yaşından beri bayan kuaförlüğü yapan Enver Nuhoğlu; sanat, medya ve cemiyet hayatının da seçkin isimlerine hizmet veriyor.

Birçok ünlü ismin saçlarını emanet ettiği Enver Nuhoğlu; Kadınların sadece 8 Mart'ta değil, her gün her an ne kadar değerli olduğunu, ve bir kadını daha mutlu bir kadın yapabilmek için yıllardır tüm yeniliklerle çalıştığını belirtiyor.

 Tek şube ve profesyonel ekibiyle hizmet veren Enver Nuhoğlu, ünlü müşterileriyle adından sıkça söz ettiriyor.

Reklam, klip, kapak ve özel tanıtım çekimleri için ayrı mesai harcayan genç saç tasarımcısı, kapısından giren her kadının kendisi için aynı değerde olduğunu, ve tek amacının ekibiyle birlikte onları mutlu etmek olduğunu söylüyor.

Enver Nuhoğlu'nun en başarılı olduğu yönü, merkezine gelen kadınların yüz ve vücut yapılarına, giyim tarzlarına, ayakkabılarından aksesuarlarına kadar inceleyerek yaptığı kısa bir analizden sonra imajlarını belirlemek.

Sadece para kazanmak uğruna, gelen kişilerin istediği saçı ve şekli yapmayan Nuhoğlu, kadınların duygusal olduğunu, ve bazen istedikleri modelin ya da rengin kendilerine yakışıp yakışmayacağını hiç düşünmeden istediğini söylüyor. Eğer kişilerin istediği şey kendisine yakışmayacak ya da saçlarına zarar verebilecek bir şey ise her detayı tüm şeffaflığıyla anlattığını ve gerekirse o kişilerden para kazanmadan yolcu ettiğini söylüyor. Kadınların bazı sebeplerden dolayı anlık değişen psikolojileriyle aldıkları kararların her zaman onları mutlu etmediğini, bu durumla karşılaşıldığında meslektaşlarının da aynı titizlikle davranmaları gerektiğini belirtiyor.

"Önemli olan tek şey, kadınların mutlu olmasıdır. Kendisini aynada mutlu gören misafirim, bunca yıllık kariyer hayatımın bana en güzel cevabıdır. Merkezimize gelen her kadın müşterim değil, misafirimdir. Para kesinlikle sonraki plandadır" diyen Nuhoğlu, "Ben ve ekibim için her gün 8 Mart Dünya Kadınlar günü, çünkü kadın bir gün değil her gün değerlidir" cümlesini ekliyor.

Kadına dair hazırlanan tüm kampanyaların ve hazırlıkların elbette çok değerli olduğunu düşünen Enver Nuhoğlu ve ekibi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle kendilerinin de bazı kampanyalar yaptığını ve misafirlerine özel çeşitli sürprizler hazırladıklarını da ifade etti.

 

 

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler
prefabrik