Görüş Bildir

Toptan Şal Üreticileri mi Arıyorsunuz!

Anasayfa » yasam »
2018-01-15 20:49:05 Tarihinde eklendi

Kış ayları için üretilen şal modelleri daha çok koton, pashmina gibi kalın ve sıcak tutan kumaşlardan yapılıyor.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Toptan Şal Üreticileri mi Arıyorsunuz!

Kış ayları için üretilen şal modelleri daha çok koton, pashmina gibi kalın ve sıcak tutan kumaşlardan yapılıyor. Kış modelleri aynı zamanda daha uzun oluyor. Yaz aylarında ise saten, ipek gibi kumaşlar kullanılıyor ve şal boyu daha kısa oluyor. Kumaşlarda her renk ve renklerin her tonu kullanılırken, rengârenk desenler, ekoseler, çizgiler de yer alıyor. Bu arada firmalar ve kurumlar özel günler için promosyon ve reklam amaçlı müşterilerine şal hediye edebiliyor. Firmamız özel baskılı şal modelleri ile de sektörün en iyilerinden biridir. Şal hediye etmek toplumun her kesiminde giderek yaygınlaşan bir gelenek haline geldi. Mevlitlerde misafirlere şal dağıtılıyor, yılbaşı, bayram gibi özel günlerde firmalar çalışanlarına ve müşterilerine şal hediye ediyor. Bütün bunlar toptan şal taleplerini en üst seviyeye çıkarıyor. Fonem tekstil olarak müşterilerimize model ve fiyat olarak zengin ürün seçeneği sunuyoruz.

Fonem Tekstil olarak yurt içinde birçok ünlü markaya şal üretimi yapıyoruz. Ayrıca yurt dışına da şal ithalatı yapıyoruz. Üretim tesislerimizi yeni teknolojilerle geliştirdik ve üretim kapasitemizi de arttırdık.  Bu nedenle yurt içi ve yurt dışı şal taleplerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Tasarım, üretim ve kalite kontrol bölümlerinden oluşan modern üretim tesislerimizde kaliteli ve kusursuz üretim yapılıyor.

Modellerimizi görmek için https://www.fonemtekstil.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce farklı modeli inceleyebilir ve beğendiğiniz modelde dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Mevcut modeller dışında yeni bir model istiyorsanız tasarımcılarımız size yepyeni modeller hazırlamaktadır. Dilediğiniz logo ve yazı basılarak özel taleplerinizi yerine getiriyoruz. Piyasada farklı fiyat seçenekleriyle şallar bulunuyor. Sitemizde yer alan şal fiyatları birim fiyatlarıdır. Sipariş adedi yükseldikçe şal fiyatları da düşmektedir. Ancak fiyatlar sadece sipariş adedine göre belirlenmez. Şalın kumaşı, ebatları, modeli, baskı olup olmadığı da fiyat belirlemede etkili olmaktadır. Firmamızın hedefi kaliteli ve modern şalları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Sipariş vermeden önce bizimle görüşebilir ve şal modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız teslimat konusunda da verdiği sözü tutar ve siparişleri verdiği tarihte size teslim eder. Şal ihtiyacınız için en güvenilir adres firmamızdır.

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri