Görüş Bildir

Mükemmel Erkek T-Shirt Modeli Nasıl Seçilir?

Anasayfa » yasam »
2018-01-12 00:17:09 Tarihinde eklendi

Moda trendleri sürekli gelip giderken, dikkat çeken erkek giyim koleksiyonlarını takip etmek zordur

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Mükemmel Erkek T-Shirt Modeli Nasıl Seçilir?

Moda trendleri sürekli gelip giderken, dikkat çeken erkek giyim koleksiyonlarını takip etmek zordur. Her zaman parlak renkli erkek tshirt modelleri ile dikkat çekme peşinde koşanlar değiliz, fakat yeni kıyafetler görünümünüzü dönüştürmenize yardımcı olabilir. Trendlerden ve zamansız klasiklerden haberdar olmak için geleneksel tarzda giysilerin yanı sıra size mükemmel bir duruş kazandırabilir.

T-Shirt Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Muhtemelen bir tişörthayatınızın bir parçasıdır, onunla herhangi bir kıyafetinizden daha fazla zaman harcarsınız. Fakat her t-shirt modelinin aynı olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün.

  • Sade bir erkek tshirt modelinde iyi görünmenizi sağlayan tek şey uygunluktur. Herkes doğru bir t-shirt formuna sığabilir. Örneğin kollar, pazı ortasında sona ermelidir. Eğer kasların en kalın kısmının altındaysa, çok uzunlardır. Ayrıca hafifçe kollarına sarılmaları gerekir; bu nedenle uygun bir t-shirt seçin. 
  • Zayıfsanız, geniş gövde içeren bir model seçin, zayıf değilseniz kendinize daha fazla yer açın.Bir tişört göğsüne sarıldığında göğsünüzün daha büyük görüneceğini unutmayın. Ancak, göğsünüzün daha büyük görünmesini istemiyorsanız veya sertlik düzeyiniz konusunda harika hissetmiyorsanız, sıkı bir şekilde sarılmasına izin vermeyin.
  • T-Shirt modeliniz kemerinizin sadece birkaç santim altında bitmelidir ki kimse karnınızı görememelidir, ancak gömlek poponuzu tamamen gizlememelidir. Yaklaşık üst orta alanından geçmesi idealdir.
  • Son olarak, yüksek kaliteli tasarım markaları yanı sıra, kendi marka etiketi ile uygun fiyat sunan üreticilerin koleksiyonlarını incelemeniz önerilir. https://tr.uspoloassn.com/erkek-polo-tisort/ sizin için tavsiyemizdir. Standart formlara uygun, kaliteli ve özgün t-shirt modelleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri