Görüş Bildir

2018 Trend Erkek Gömlek Modelleri

Anasayfa » yasam »
2018-01-06 02:58:32 Tarihinde eklendi

Erkek stilleri son zamanların en hareketli günlerini yaşıyor. Moda tasarımcılarına göre, her erkeğin beyaz ve siyah gömlek modelleri olmalıdır.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
2018 Trend Erkek Gömlek Modelleri

Erkek stilleri son zamanların en hareketli günlerini yaşıyor. Moda tasarımcılarına göre, her erkeğin beyaz ve siyah gömlek modelleri olmalıdır. İlk stil evrenseldir ve her zaman her yerde kullanılabilir. İkincisi pratikte geride kalmaz, aynı zamanda vücut şeklini düzeltir. Bu klasik seçeneklere ek olarak, tasarımcılar parlak büyük baskılar, geometrik ve oryantal desenler, aplikeler ve dekoratif aksesuarlara dikkat etmelerini tavsiye ediyor.

Erkek Modasında Trend Kot Gömlek

Erkek modasının tasarımcıları 2018 yılında her erkeğin gardırobunda en az bir kot gömlek bulundurması gerektiğine inanıyorlar. Kot gömlekler her zaman şık ve moda trendidir. Moda erkekgömlek modelleribirçok erkek tarafından sempati ile karşılanır. Aynı renk ve dokudan bir gömlek ve pantolon bulabilirsiniz.

Çok Şık Çizgili Erkek Gömlek

Herhangi bir erkeğin, faaliyetleri ofise bağlı olmadığı halde, en azından böyle bir gömlek tipi vardır. Erkekler için çizgili gömlekler hayatın neredeyse her durumda uygun bir stildir. Düşey bir şerit bedeni şekillendirir, bu nedenle fazla kilolu erkekler için idealdir.

Flanel Erkek Gömlek Modelleri

Kare desenler, tasarımcıların favori baskısıdır. Bu tür baskılar erkek gardırobunun birçok öğesinde bulunurve bu  erkek moda gömlekleri erkek gardırobunun vazgeçilmez bir unsurudur.

2018 erkek giyim trendlerinin daha geniş kreasyonlarını https://www.kigili.com/erkek-gomlek/ web sitesinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Erkek giyiminin seçkin markası Kiğılı yine sezona harika renk ve desenlerde gömlek modelleri sundu. Mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri