Görüş Bildir

ZİÇEV’in özel sporcularından büyük başarı

Anasayfa » spor »
2017-11-13 11:19:58 Tarihinde eklendi

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU 2017 YILI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN ATLETİZM ŞAMPİYONASI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
ZİÇEV’in özel sporcularından büyük başarı
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Atletizm Şampiyonası Antalya’da gerçekleştirildi. Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Kayseri Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri şampiyonada 4 madalya kazandı.
15 Temmuz Şehitleri ve Gazilerini anma adına düzenlenen 81 ilden 119 spor kulübünün katıldığı şampiyonada Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Kayseri Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinden Mehtap Balcı 100 metre atletizmde İç Anadolu bölge 1’ncisi ve gülle atmada 3’üncü olarak altın ve bronz madalya aldı. Öğrencilerden Candan Duman ise 100 metre atletizmde 2’inci, uzun atlamada ise 3’üncü olarak gümüş ve bronz madalya kazandı.
Bu başarısı ile 17-19 Kasım’da Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılarak Kayseri’yi temsil etme hakkı kazanan Mehtap Balcı, Türkiye şampiyonluğu hedefi ile çalışmalarına ara vermeden başladı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri