Görüş Bildir

Selçuklu’da Kış Spor Okulları büyük ilgi görüyor

Anasayfa » spor »
2017-11-13 16:34:07 Tarihinde eklendi

KONYA'NIN MERKEZ SELÇUKLU BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULLARINDA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR. 15 BRANŞTA EĞİTİM VERİLEN SPOR OKULLARINDA BAZI BÖLÜMLERDE KONTENJAN DOLARKEN KAYITLAR İNTERNET ÜZERİNDEN DE YAPILABİLİNİYOR.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Selçuklu’da Kış Spor Okulları büyük ilgi görüyor
Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi Kış Spor Okullarında eğitimler devam ediyor. 15 branşta eğitim verilen spor okullarında bazı bölümlerde kontenjan dolarken kayıtlar internet üzerinden de yapılabiliyor.
Selçuklu Belediyesinden yapılan açıklamada, her yıl binlerce çocuğun spor yapmak için tercih ettiği Selçuklu Belediyesi spor okullarının bu yıl yine ilgi gördüğü belirtilerek, "Ulusal standartlara uygun 35 tesiste toplam 56 salonda gerçekleştirilen kış spor okulu çalışmaları yaz ve kış olmak üzere iki sezondan oluşurken, sporcuların eğitimlerini, sporculara hijyenik şartlarda branşlarında profesyonel antrenörler eşliğinde, yüzme, basketbol, futbol, tekvando, jimnastik, tenis, voleybol, wushu, karate, kick boks, satranç, judo, hentbol, güreş, ve masa tenisi branşlarında eğitim veriliyor. 2017-2018 kış spor okullarında şuana kadar 5 binin üzerinde sporcuya hizmet veren Kış Spor Okulları 7 Ekim 2017’de eğitimlere başlanan Kış Spor Okulları, 27 mayıs 2018 tarihinde sona erecek" dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri