Görüş Bildir

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şeker: ‘‘2019 seçimlerinde Niğde ile ilgili düşüncelerim olabilir’’

Anasayfa » politika »
2017-11-12 18:14:45 Tarihinde eklendi

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
NİĞDE (İHA) – AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “2019 seçimlerinde Niğde ile ilgili düşüncelerim olabilir” dedi.
AK Parti Niğde İl Başkanlığı Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan köyünde düzenlenen toplantıya AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, AK Partili belediye başkanları veAK Parti meclis üyeleri katıldı.
AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, yaptığı konuşmasında ‘‘Yerel yönetimler başkan yardımcımız ve Kocaeli Milletvekilimiz İlyas Şeker ile belediye ve ilçe belediyelerimizle yaptığımız ve yapacağımız ziyaretlerle ilgili bir araya gelmeye devam ediyoruz. İlimizde ikmal eden AK Parti ailesini birbirine yakinen tanıması, gerektiğinde de birbirine bilgi vermesi gerektiğini gördük. İlimizde ilk olarak bu toplantıyı yapmaya karar verdik’’ dedi.
AK Parti’nin genel iktidarda olduğu gibi yerel iktidarda da büyük hizmetler yaptığını söyleyen Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, ‘‘Burada ağırlıklı yerel yönetimler var. Değerli belediye başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz. AK Parti olarak genel iktidarda olduğu gibi yerel de de büyük hizmetler yaptık. 2004 yılında AK Parti yönetiminin seçimlerinde ‘Kalkınma yerelden başlar’ demiştik. Gerçekten 2004 yılında AK Parti olarak belediyeleri aldığımızda ağırlıklı olarak yaptığımız çalışmalar. Aldığımız ilçelerimiz, beldelerimizin en azından alt yapıları konusunda kalkındırmaktı. Bu konuda güzel işler yapıldı. İllerin, ilçelerin ve beldelerin büyük bir çoğunluğunun problemleri çözüldü.‘’ dedi.
Şeker, ‘‘Birçok kentimiz Avrupa’daki şehirlerden ve kentlerle yarışır konuma geldi. Türkiye genelinde olduğu gibi Niğde’de de bu örnekleri çok rahat bir şekilde görebiliyoruz. Niğde İl Başkanımızın da söylediği gibi yaklaşık iki haftadan beri Niğde’deyiz. Artık Niğdeli olduk. 2019 yılında artık Niğde ile ilgili düşüncelerimde olabilir. İlimizi gezdik, ilçelerimizin bir kısmını gezdik ve kalanları da gezmeye devam edeceğiz’’ diye konuştu.
Toplantı sunumlarla devam etti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler