Görüş Bildir

Gemlik Belediyesi’nden 360 derece sanal tur hizmeti

Anasayfa » genel »
2017-11-13 18:24:02 Tarihinde eklendi

GEMLİK BELEDİYESİ, 360 DERECE SANAL TUR PROJESİ İLE İLÇENİN FARKLI NOKTALARINDAN ÇEKİLEN PANORAMİK GÖRÜNTÜLERİ HALKA AÇTI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Gemlik Belediyesi’nden 360 derece sanal tur hizmeti
Bursa’nın Gemlik Belediyesi, 360 derece sanal tur projesi ile ilçenin farklı noktalarından çekilen panoramik görüntüleri halka açtı.
Gemlik Belediyesi’nin hazırlamış olduğu 360 derece sanal tur ile Asım Kocabıyık Camii, Celal Bayar Anıt Mezarı, Yunus Emre Kültür Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Kültür Evi, Recep Tayyip Erdoğan Stadı, Ömer Halisdemir Parkı, Engelsiz Kafe, Sudüşen Şelalesi, Yalı Konağı, Paşa Konağı gibi mekanlar bilgisayar, tablet ya da telefonlardan izlenebiliyor. Ayrıca sanal tur ile Gemlik’in sosyal, kültürel ve tarihî mekânları ekran başından gezilerek bilgi sahibi olunabiliyor.
Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Gemlik’i özleyenlere ve ilçemizi ziyarete gelecek olan yerli ve yabancı turistlere görülmesi gereken bazı noktaları göstermek istedik.Sanal tur projemize yeni noktalar eklemek sureti ile devam edeceğiz. Dileyenler, kurumsal web sitemiz www.gemlik.bel.tr üzerinden ilçemizdeki hizmete açık tesislerimizin yanı sıra tarihî ve turistik mekanlarımızı da ekran başında izleyebilecek” diye konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri