Görüş Bildir

Kayseri OSB Personeline Mesleki Yeterlilik Eğitimi Verildi

Anasayfa » ekonomi »
2017-11-13 09:19:16 Tarihinde eklendi

KURUMLARIN, BÜNYESİNDE BARINDIRDIĞI PERSONELİNİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK GEREKLİ EĞİTİMLERİ ALDIRMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUKLARINA DİKKAT ÇEKEN KAYSERİ OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN, PERSONELE MESLEKİ YETERLİLİK EĞİTİMİ VERİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Kayseri OSB Personeline Mesleki Yeterlilik Eğitimi Verildi
Kurumların, bünyesinde barındırdığı personelinin ihtiyaçlarına yönelik gerekli eğitimleri aldırmakla yükümlü olduklarına dikkat çeken Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, personele mesleki yeterlilik eğitimi verildiğini söyledi.
Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nursaçan, “Kurum ve kuruluşlarımız, daha kaliteli, verimli ve etkili hizmet sunmaları için eğitimi bir kurum kültürü haline getirmelidir. Bunu yerine getiremeyen, zamanında değişim ve gelişime ayak uyduramayan, uyum sağlayamayan, fark ortaya koyamayanlar kalıcı hizmet anlayışı yürütemezler.
İşte bu anlayıştan hareketle; OSB Fen İşleri Müdürlüğü personelimize, Mesleki Yeterlilik Belgesi belgelendirme kapsamında, Mesleki Yeterlilik Kurumunca ( MYK ) yetkilendirilen firma tarafından ’Mesleki Yeterlilik Eğitimleri’ verilmiştir.
Alınan bu eğitim sayesinde çalışanlarımız Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olacaklar, ÇSG Bakanlığı AB uyum sürecine göre de belgelendirilmiş olacaktır.
Kayseri OSB olarak, yasal düzenlemeyle zorunlu hale getirilen ‘Mesleki Yeterlilik Akreditasyonunun Sağlanması’ na yönelik çalışmaların da tamamlanmak üzere olduğunu “ diye konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri