Görüş Bildir

Cem Yılmaz girişimci, Mustafa Sandal yatırımcı kimliği ile G3 Forum’da

Anasayfa » ekonomi »
2017-11-12 14:08:56 Tarihinde eklendi

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; bu yıl 14 Kasım’da gerçekleştirilecek. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın girişimci, ünlü sanatçı Mustafa Sandal’ın ise yatırımcı kimliği ile yer alacağı G3 Forum’un bu yıl ki ana teması ise ‘Altın Yumurtlayan Kafalar’ olacak.
Türkiye’nin girişimcilik alanındaki büyük etkinliklerinden olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; bu yıl 14 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öncülüğünde, Habitat ve PublicisLive ev sahipliğinde, DenizBank ve Turkcell Arıkovanı sponsorluğunda yapılacak olan G3 Forum kapsamında geleneksel olarak düzenlenen interaktif yuvarlak masa toplantılarında, bin 500 girişimci ve girişimci adayı iş dünyasının önde gelen isimleri ile buluşacak. Girişimcilik konusunda farkındalığı artırmak amacıyla tüm dünyada 170’den fazla ülke ile eş zamanlı kutlanan Global Girişimcilik Haftası kapsamında düzenlenecek G3 Forum’un bu yıl ki ana teması ‘Altın Yumurtlayan Kafalar’
Cem Yılmaz ve Mustafa Sandal G3 Forum’un konuğu
Açılış konuşmalarını G3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, Turkcell Dijital Servisler ve İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Habitat Kurucu Başkanı Sezai Hazır’ın yapacağı G3 Forum, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun girişimcilik konulu konuşması ile devam edecek. Yatırımcı panelinde son dönemde start up’lara yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Mustafa Sandal, G3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz ile Turkcell Dijital Servisler ve İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz’un, Girişimci panelinde ise ünlü komedyen Cem Yılmaz, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı ile DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş’in sorularını yanıtlayacak.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri