Görüş Bildir

Köşk MYO’dan gezici kütüphaneye kitap desteği

Anasayfa » egitim »
2017-11-13 08:55:49 Tarihinde eklendi

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) KÖŞK MESLEK YÜKSEK OKULU, KİTAP PROJESİNE SAĞLADIKLARI DESTEĞİ REKTÖR CAVİT BİRCAN İLE PAYLAŞTI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Köşk MYO’dan gezici kütüphaneye kitap desteği
AYDIN (İHA) – Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Köşk Meslek Yüksek Okulu, kitap projesine sağladıkları desteği Rektör Cavit Bircan ile paylaştı.
ADÜ Rektör Danışmanı Avukat Sabri Güleç ile Köşk Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Görevlisi Çiğdem Budak ve Köşk Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan’ı makamında ziyaret etti.
ADÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisinde hayata geçirilen gezici kütüphane için Köşk Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Çiğdem Budak, öncülüğünde sosyal sorumluluk dersi kapsamında bin adet kitabı ADÜ Gezici Kütüphanesi için topladıklarını dile getiren Budak, “Bu vesile ile kitap okumayan çocuk kalmasın istiyoruz” dedi.
Köşk MYO heyetine teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan ise, “Çocuklarımızın hastanede kaldıkları süre zarfında hem bilgi almaları hem de zamanı iyi kullanmaları için oluşturduğumuz proje için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri