Görüş Bildir

Slim Fit ve Regular Fit Erkek Gömlek Modelleri Arasında Ne Fark Var?

Anasayfa » yasam »
2017-10-13 02:21:33 Tarihinde eklendi

Ofis giydiğiniz gömleğinizin üzerinize oturması önemlidir, çünkü genellikle pantolon içine sokularak giyilir.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Slim Fit ve Regular Fit Erkek Gömlek Modelleri Arasında Ne Fark Var?

Ofis giydiğiniz gömleğinizin üzerinize oturması önemlidir, çünkü genellikle pantolon içine sokularak giyilir. Uyumlu bir gömlek satın almak, vücudunuzu daha iyi göstermek için slim fit erkek gömlek modeli tercih etmeniz anlamına gelmez.Vücudunuzun boyutlarıen çok gevşekliği belirler ve bu iki gömlek tipi arasında ciddi farklar vardır.

Slim Fit /Dar Kalıp Erkek Gömlek

Vücudunuzun şekli zayıf, ince, kategorilerine aitse, muhtemelen slim fit erkek gömlekuyumuna ihtiyaç duyarsınız. Bu vücut tipindeki insanlar gömleklerini pantolon içine sokup düzgün bir görünüm kazanmaya eğilimlidir. Slim fit formlu gömleklerin kenarları konik bir çözüm olarak (yanlara düz olmayan hilal benzeri kesimlerle) inceltilir. İnce orta bölümü telafi etmek için, kollar artık daha dardır.

Regular Fit /Düzenli Uyumlu Erkek Gömlek

Normal vücut tipleri için üretilen muntazam hatlara sahip gömlek tipidir. Ancak yanlış bir kanı; düzenli uyumu, klasik veya rahat ile karıştırmaktır. Düzenli uyum-regular; ortalama vücut boyutu için iyi bir eşleşme olsa da, klasik uyum; havadar bir his ve kullanım için daha fazla malzeme kullanılır. http://tr.uspoloassn.com/erkek-gomlek/ linkinden farklı gömlek modellerini inceleyebilir, modern ve şık stillere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kaynak:
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler
prefabrik