Görüş Bildir

Toroslar’da kurumlararası futbol turnuvası başlıyor

Anasayfa » spor »
2017-10-12 17:41:45 Tarihinde eklendi

TOROSLAR BELEDİYESİ’NİN, 3 OCAK MERSİN’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ ‘KURTULUŞ KUPASI RESMİ KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI’ BAŞLIYOR.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Toroslar’da kurumlararası futbol turnuvası başlıyor
Toroslar Belediyesi’nin, 3 Ocak Mersin’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü etkinlikleri kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’ başlıyor.
Bu yıl 11.’isi düzenlenecek olan ve Mersin genelinden 68 resmi kurumun davet edildiği turnuvanın kura çekimi, 13 Ekim Cuma günü saat 10.00’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, sporun dostluk, barış ve kardeşlik olduğuna dikkat çekerek, 11 yıldır organize ettikleri turnuva ile amaçlarının kurumlar arasındaki diyalogu ve dostluğu daha da güçlendirmek olduğunu vurguladı. Turnuvaya olan ilginin her geçen yıl artmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Tuna, turnuvaya katılacak tüm kurum takımlarına başarılar dileyerek, turnuvanın her zaman olduğu gibi fair play çerçevesinde geçmesi temennisinde bulundu.
Turnuva, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerinde başlayarak, 3 Ocak Mersin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ıncı yıl dönümünde final maçının oynanmasıyla son bulacak.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri