Görüş Bildir

Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu voleybolda şampiyon oldu

Anasayfa » spor »
2017-10-12 16:29:44 Tarihinde eklendi

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN TURNUVADA RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKARAK ŞAMPİYON OLDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu voleybolda şampiyon oldu
Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu Bayan Voleybol Takımı, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuvada rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu.
Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen ilk ve ortaokulların katıldığı voleybol turnuvası sona erdi. 10 okul 220 sporcunun katılımıyla Çok Amaçlı Spor Salonu’nda oynanan müsabakalar sonunda, Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu voleybol takımı, rakiplerini mağlup ederek, turnuvayı birinci tamamladı. Şehitler Ortaokulu turnuvada ikinci olurken, Avni Gemicioğlu Ortaokulu üçüncü, Akşemseddin Ortaokulu ise dördüncü oldu. Oynanan final maçı sonrası düzenlenen törende dereceye giren okullara kupa ve madalyalarını Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Ömer Kutlu, Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Kanca ve Şehzadeler İlçe Spor Müdür Vekili Fatih Umut Altınışık tarafından verildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri