Görüş Bildir

AK Parti’li Mersinli’den Manisalılara Erdoğan daveti

Anasayfa » politika »
2017-10-31 16:22:21 Tarihinde eklendi

AK PARTİ MANİSA İL BAŞKANI BERK MERSİNLİ, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN MANİSA’ DA YAPACAĞI TOPLU AÇILIŞLAR ÖNCESİ VATANDAŞLARI AÇILIŞA DAVET ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
AK Parti’li Mersinli’den Manisalılara Erdoğan daveti
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’ da yapacağı toplu açılışlar öncesi vatandaşları açılışa davet etti.
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Kasım Cuma günü Manisa’ ya yapacağı ziyaret öncesinde vatandaşları Cuma günü saat 14.30’da Cumhuriyet Meydanına davet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla buluşacağını ifade eden Mersinli “Dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şehzadeler şehri Manisa’mızda ağırlayacağız. Cuma günü saat 14:30’da Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanımız Manisa halkımıza hitap edecek. Toplu açılış töreninin ardından teşkilatımızın İl Danışma Meclisi Toplantısına katılacak olan Cumhurbaşkanımız, burada da partililerimiz ile bir araya gelecek. Saat 17:30’da Manisa Atatürk Kapalı Spor Salonunda buluşacağımız Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyoruz. Tüm halkımızı Cumhurbaşkanımızın programlarında katılmaya davet ediyorum” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri