Görüş Bildir

AK Parti’li Erdem’den CHP’li Tezcan’a edepsiz çıkışı

Anasayfa » politika »
2017-10-31 09:29:02 Tarihinde eklendi

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ MEHMET ERDEM, CHP PARTİ SÖZCÜSÜ BÜLENT TEZCAN’IN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A YÖNELİK 'FAŞİST DİKTATÖR' SÖZLERİNE ÇOK SERT TEPKİ GÖSTERDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
AK Parti’li Erdem’den CHP’li Tezcan’a edepsiz çıkışı
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ’faşist diktatör’ sözlerine çok sert tepki gösterdi.

Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, sosyal medya hesabından “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a edepsizce hakaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’ı kınıyoruz. Sisi’ye, Esed’e diktatör diyemeyen edepsizler, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na hakaret etmeyi demokratik bir hak olarak görüyorlar. Bülent Tezcan, Mısır’da bir partinin sözcüsü olsaydı acaba Sisi’ye diktatör diyebilir miydi? Türkiye’de demokratik ortamı istismar ederek Cumhurbaşkanı’na hakaret etmek rezil ve zelil bir çukurluktur. Türkiye Cumhuriyeti’ne saygısı olan herkes Cumhurbaşkanı’na saygı göstermelidir. Edep yahu diyoruz ama kime? Edepsiz ‘Edep Yahu’ demekten anlamaz ki” mesajını paylaştı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri