Görüş Bildir

AK Parti’de kongreler Delice ile devam etti

Anasayfa » politika »
2017-10-31 17:38:53 Tarihinde eklendi

YAHŞİHAN VE ÇELEBİ İLÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KONGRELER SONRASI KIRIKKALE AK PARTİ TEŞKİLATINDAKİ İLÇE KONGRELERİ DELİCE İLÇESİ İLE DEVAM ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
AK Parti’de kongreler Delice ile devam etti
Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Kırıkkale teşkilatında süren kongre süreci Delice ilçesinde düzenlenen kongre ile devam etti.
Yahşihan ve Çelebi ilçesinde gerçekleştirilen kongreler sonrası Kırıkkale AK Parti teşkilatındaki ilçe kongreleri Delice ilçesi ile devam etti. Kongrede Yahşihan ve Çelebi ilçelerinde olduğu gibi mevcut İlçe Başkanı Adem Gökdere kongreye tek aday olarak girdi. Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Adem Gökdere, AK Parti Delice İlçe teşkilatı olarak görevde bulundukları süre içerisinde 3 seçim geçirdiklerini bu seçimlerde de oy oranının arttığını ifade etti. Teşkilat olarak gerek AK Parti Genel Merkezinde gerekse il teşkilatında düzenlenen bütün etkinliklerde yer aldıklarını ifade eden Gökdere “Hem ilçemizin gelişimi hem de partimizin daha da güçlenmesi için ilçemizde görev yaptığımız süre boyunca var gücümüzle çalıştık. İlçe ve belde belediye başkanlarımızla uyum içerisinde ilçemize ve partimize daha fazla güç kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürdük. Partimizin çıtasını daha üst seviyelere taşımak amacıyla yeni dönemde de uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Kongremizin ilçemize ilimize ve partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

“Yeni bir heyecan”
Kongrelerin birlik ve beraberliklerin temini açısından son derece önemli olduğumu ifade eden AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Teşkilatlar kongrelerle yeni bir heyecan kazanır. Partimizde şu anda kongre sürecinde yeni bir heyecan kazanıyor. Bu güne kadar AK Parti gerçekleştirdiği hizmetlerle milletimizden bu kadar büyük teveccüh almıştır. Yine gerçekleştirilen hizmetlerle milletimizin teveccühünü alacaktır. Önümüzde 2019 yılında gerçekleştirilecek büyük bir seçim var. Bu seçimlerde AK Parti’nin yüzde 51’i alması gerekmektedir. Bu nedenle bizlerin teşkilat mensupları olarak herkesi kazanmamız gerekmektedir. Bütün kırgınlıkları bütün küskünleri bir kenara bırakarak gönülleri kazanmamız gerekmektedir. Bizler teşkilat olarak bütün ilçelerimizde ve köylerimizde çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ilçe başkanımıza görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ayrıca düzenlenen kongreye AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Çaykara, Yahşhan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Çerikli Belediye Başkanı Nuh Şahin katıldı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri