Görüş Bildir

AK Parti Karabük İl Yönetimi belli oldu

Anasayfa » politika »
2017-10-31 18:39:35 Tarihinde eklendi

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI İSMAİL ALTINÖZ BAŞKANLIĞINDA YENİ YÖNETİM LİSTESİ BELLİ OLDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
AK Parti Karabük İl Yönetimi belli oldu
Timurçin Saylar’ın istifasının ardından boşalan AK Parti Karabük İl Başkanlığı koltuğuna getirilen Av. İsmail Altınöz’ün ardından, İl Yönetim Kurulu’nu oluşturan isimler belli oldu.
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Altınöz, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı dava arkadaşlarımızdan teslim aldık ve partimizi, milletimizi, ülkemizi, Karabük’ümüzü daha ilerileri taşımak için çalışacağız. İl Başkanlığı görevine atandıktan sonra da teşkilat kurma çalışmalarımız başladı ve bugün itibari ile yapılan istişareler neticesinde İl Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Karabük’ümüze, AK Partimize, Ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Yapılan açıklamaya göre 30 kişilik AK Parti Karabük İl Yöneim Kurulu şu isimlerden oluştu; İsmail Altınöz, Abdullah Ünal, Ali Yaşar, Berat Baykara, Enes Yeşiloğlu, Faruk Kartal, Fatih Ustaoğlu, Ferhat Salt, Hakan Eren, Hasan Demir, Hatice Çetinkaya, Hızır Yıldız, İbedullah Belke, Mehmet Mescier, Mehmet Kul, Muhammet Kaya, Muhammet Kaya, Murat Derecik, Mustafa Çankaya, Nagihan Erkal, Nurettin Emlik, Nusret Telli, Özlem Özbakan, Recep Ulu, Saime Öksüzoğlu, Sercan Başkaya, Tevfik Ayvalık, Yasin Kaplan, Yıldıray Yıldırım ve Zeynep Münteha Gemeç"
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri