Görüş Bildir

MFÖ Eskişehir’i salladı

Anasayfa » kultur_sanat »
2017-10-31 23:37:21 Tarihinde eklendi

ESPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ 10’UNCU YILINA ÖZEL ESKİŞEHİR’DE MFÖ KONSERİ DÜZENLEDİ. BİNLERCE KİŞİNİN ALANI DOLDUĞU KONSERDE, EFSANE İSİMLER HALİNE GELEN MAHSAR ALANSON, FUAT GÜNERİ VE ÖZKAN UĞUR BİRBİRİNDEN GÜZEL ŞARKILARINI ESKİŞEHİRLİLER İÇİN SÖYLEDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
MFÖ Eskişehir’i salladı
Eskişehir’de ünlü müzik grubu MFÖ konser verdi. Binlerce kişinin alanı dolduğu konserde, efsane isimler haline gelen Mahsar Alanson, Fuat Güneri ve Özkan Uğur birbirinden güzel şarkılarını Eskişehirliler için söyledi.
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi, 10’uncu yılını MFÖ’nün verdiği konserle Eskişehirliler ile birlikte kutladı. Espark’a açık otoparkta düzenlenen konserde, yaklaşık 10 bin kişi MFÖ’nün efsane olmuş parçalarıyla keyifli dakikalar yaşadı. Geçmişten bugüne şarkılarıyla müzikseverlerin gönüllerinde adeta taht kuran MFÖ, Espark’ ın yeni yaş heyecanına da ortak oldu. Soğuğa aldırış etmeden coşkulu bir şekilde şarkılara eşlik eden Eskişehirli vatandaşlar, müzik dolu bir akşam yaşadı. ‘Güllerin içinden’, ‘Mazeretim var asabiyim ben’, ‘Ele güne karşı’ gibi dillere pelesenk olmuş birçok şarkıyı seslendiren MFÖ, alanı dolduran binlerce kişi tarafından dakikalarca alkışlandı.
Yaklaşık 1,5 saat süren konser, havai fişek gösterisiyle sona erdi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler