Görüş Bildir

Bilecik Belediyesi’nden müzik atölyesi ve neşeli piyano atölyesi

Anasayfa » haberde_insan »
2017-10-30 14:33:38 Tarihinde eklendi

BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN MÜZİK ATÖLYESİ VE NEŞELİ PİYANO ATÖLYESİ

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Bilecik Belediyesi’nden müzik atölyesi ve neşeli piyano atölyesi
Bilecik Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Pıtırcık Kapalı Oyun Evi’nde gerçekleştirilecek eğitimler ile çocuklara, neşeli piyano ile müzik atölyesi orff metodu hakkında eğitimler verilecek.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı tarafından çocuklara armağan edilen Pıtırcık Kapalı Oyun Evi’nde birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediyor. Özellikle de kış mevsiminde ve soğuk havalarda çocukların yoğun uğrak noktası olan Pıtırcık Kapalı Oyun Evinde çocuklara yönelik eğitim veren oyun ve müzik atölyelerine yenileri eklendi.
Cumartesi günleri 15.00 ve 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan müzik atölyesi etkinliklerinde uzman eğitmenler çocuklara ritim, dans ve yaratıcı drama öğelerini kullanarak, öğretmiş olacaklar. Ayrıca neşeli piyano atölyesinde ise çocuklar, temel piyano eğitimleri ile ilgili bilgiler, görseller ve minik hikayeler yoluyla çocuklara eğlenceli bir şekilde aktarılacak. 4-5 ve 6-7 yaş çocuklara yönelik olarak Aylık 60 TL karşılığında gerçekleştirilecek olan etkinlikler için başvurular, Pıtırcık Kapalı Oyun Evi’ne yapılacaktır.
Öte yandan, çocukların birçok konuda öğrenmeyi eğlenceli bir şekilde alabileceği eğitimlerin son kayıt ve ders başlangıç tarihinin 4 Kasım Cumartesi günü olacağı belirtildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri