Görüş Bildir

Başkan Ataç’ın Firuz Kanatlı için taziye mesajı

Anasayfa » haberde_insan »
2017-10-19 12:19:45 Tarihinde eklendi

ETİ ŞİRKETLER GRUBU ONURSAL BAŞKANI VE ETİ MAKİNE YÖNETİM KURULU BAŞKANI DEĞERLİ BÜYÜĞÜM FİRUZ KANATLI’YI KAYBETMİŞ OLMANIN DERİN ÜZÜNTÜSÜ İÇİNDEYİM.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başkan Ataç’ın Firuz Kanatlı için taziye mesajı
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eti Şirketler Grubu Onursal Başkanı ve Eti Makine Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Kanatlı’n vefatı dolayısı ile bir taziye mesajı yayınladı.
Ataç, mesajında, "Değerli büyüğüm Firuz Kanatlı’yı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyim. Eti, yarım asrı aşan bir süredir ülke ekonomisine sağladığı girdi ve oluşturduğu istihdam gücü kadar; sosyal projeleri, kültür ve sanata verdiği değerli katkılarıyla insanımızın yaşamında yer almış bir değerdir. Bu değeri; ailesi, ileriyi gören bilinçli yönetimi ve her zaman dost olduğu işçileriyle birlikte saygı ve sevgi temelinde kurup bugünlere taşıyan rahmetli Firuz Kanatlı, hem bir ağabey ve hem de bir baba dostum olarak kalbimde ayrı bir yere sahiptir. Tepebaşı Belediyesi olarak düzenlediğimiz başta Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu olmak üzere, bugüne kadar pek çok projemize verdikleri destekle yanı başımızda olan Eti, kente kazandırdığı müze ve sayısız sosyal projelerle bir kente sahip çıkmanın eşsiz örneklerini de vermiştir. Rahmetli büyüğüm Firuz Kanatlı’ya Allah’tan rahmet, başta sevgili oğlu Ahmet Firuzhan, kızları Gülden ve Aydan ile tüm aile bireyleri olmak üzere, Eti çalışanlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum" diye belirtti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri