Görüş Bildir

Şehit Hasan Aydoğdu şehadetinin birinci yılında dualarla anıldı

Anasayfa » genel »
2017-10-10 12:59:21 Tarihinde eklendi

HAKKARİ’NİN ŞEMDİNLİ İLÇESİNE BAĞLI DURAK 2. HUDUT BÖLÜĞÜNE PKK BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARININ BOMBA YÜKLÜ ARAÇLA YAPTIKLARI SALDIRI SONUCU ŞEHİT OLAN PİYADE SÖZLEŞMELİ ER HASAN AYDOĞDU, ŞEHADETİNİN BİRİNCİ YILINDA OKUNAN MEVLİDİ ŞERİFLE ANILDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Şehit Hasan Aydoğdu şehadetinin birinci yılında dualarla anıldı
Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Durak 2. Hudut Bölüğüne PKK bölücü terör örgütü mensuplarının bomba yüklü araçla yaptıkları saldırı sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Hasan Aydoğdu, şehadetinin birinci yılında okunan mevlidi şerifle anıldı.
Şehit Piyade Sözleşmeli Er Hasan Aydoğdu için Sümer Evler Mahallesi Abuzer Yıldırım Taziye Evinde okunan Mevlid-i Şerifle anıldı. Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, şehit aileleri ve gaziler ile şehidin yakınları mevlide katıldı.
İl Müftülüğü görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif ve Kura’n-ı Kerim okunarak ilahiler seslendirildi. Aziz vatanın mukaddesatı, memleketin ve milletin birliği ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden Piyade Sözleşmeli Er Hasan Aydoğdu ve tüm şehitler dualarla anılarak Allah’tan rahmet dilendi.
Okunan Mevlid-i Şerif’in ardından Vali Kalkancı, Şehit Hasan Aydoğdu’nun babası Hacı Yusuf Aydoğdu ve şehidin kardeşlerine başsağlığı ve sabır diledi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri