Görüş Bildir

Arsin OSB’de gurur günü

Anasayfa » ekonomi »
2017-10-20 11:14:51 Tarihinde eklendi

RSİN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU,MOBİAD KENT PROJESİ’Nİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ADIM ATAN MOBİAD VE OSB İLE İLGİLİ YATIRIMLARA DESTEKLERİNDEN ÖTÜRÜ ARSİN BELEDİYESİNE PLAKET VERDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Arsin OSB’de gurur günü
Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu MOBİAD Kent Projesi’ni hayata geçirmek için adım atan MOBİAD ve OSB ile ilgili yatırımlara desteklerinden ötürü Arsin Belediyesi’ne plaket verdi.
Mobilya Kent Projesi’nin şehrin istihdamına, ihracatına ve sanayisine büyük katkı sağlayacağını belirten Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Trabzon için çok önemli bir proje. OSB’nin büyümesi ve Yatırım Adası Projesi’nden sonra MOBİAD Kent Projesi’nin de hayata geçecek olması Arsin ilçemizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirdi” dedi.
MOBİAD Kent Projesi’nin mobilya alanında bölgede ilk olacak. Projede 150 işyeri ve çeşitli yaşam alanları yer alıyor. Yaklaşık Bin 500 kişi istihdam edilecek. Dünyada örnek gösterilecek projeler arasında yer alacak kent projesinde, insanlar mobilya ile ilgili her şeyi bu alanda bulacak. Yaşam alanlarında, tarihi dokuya da özen gösterilerek ailece dinlenme imkanları sağlanacak.
Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Mobilya Kent Projesi’ni şehre kazandırılmasına emeği bulunanlara plaket takdim etti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri