Görüş Bildir

Aliağalı şampiyondan Başkan Serkan Acar’a ziyaret

Anasayfa » spor »
2017-09-30 10:49:03 Tarihinde eklendi

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS ŞAMPİYONASI’NDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLARAK ALİAĞA’NIN GURURU OLAN TURAN ULUSOY (43), ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Aliağalı şampiyondan Başkan Serkan Acar’a ziyaret
İstanbul’da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu olarak Aliağa’nın gururu olan Turan Ulusoy (43), Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı makamında ziyaret etti.
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağalı şampiyon Turan Ulusoy’u makamında ağırladı. Ulusoy, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun 13-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlediği Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda 40-44 yaş kategorisinde 70 kiloda birincilik elde ederek Aliağa’ya şampiyonluk kupası ile döndü. Ulusoy elde ettiği başarının ardından Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette Ulusoy’a spor hocası Murat Altınel’de eşlik etti. Yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Serkan Acar, Aliağa’nın vücut geliştirmede ilk şampiyonluk kupasını elde eden Ulusoy’a Aliağa’ya kazandırdığı gururdan ötürü teşekkür etti.

"Hedefim dünya şampiyonu olmak"
Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aliağalı şampiyon Turan Ulusoy, hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi. Ulusoy, “Vücut geliştirme sporuna küçük yaşlardan itibaren ilgi duymaya başladım. Demir çelik işçisi olarak çalıştığım fabrikada mesaiden arta kalan zamanları spor salonunda çalışarak değerlendirdim. İlk hedefim Türkiye şampiyonu olmaktı. Hedefimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Şimdiki hedefim ise dünya şampiyonu olmak. Türkiye Şampiyonu olarak 11-14 Kasım tarihlerinde Romanya’da düzenlenecek Dünya Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandım. Dünya şampiyonluğu için de çalışmalarıma ara vermeden devam edeceğim” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri