Görüş Bildir

Turan, Bayram namazını Subaşı köyünde kıldı

Anasayfa » politika »
2017-09-01 12:33:32 Tarihinde eklendi

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ AV. BÜLENT TURAN KURBAN BAYRAMI NAMAZINI LAPSEKİ’NİN SUBAŞI KÖYÜNDE KILDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Turan, Bayram namazını Subaşı  köyünde kıldı
AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan Kurban bayramı namazını Lapseki’nin Subaşı köyünde kıldı.
AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Gene Meclis üyeleri Tayfun Sevim, Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Köy Muhtarı Sami Okutucu ve vatandaşlar ile birlikte kurban bayramı namazını kılan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bayram namazı sonrasında Cami içinde vatandaşlarla bayramlaşarak çocuklara bayram harçlığı verdi.
Kısa bir açıklama yapan Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Öncelikle tüm milletimizin Kurban bayramını tebrik ediyorum. Biz Çanakkale’de bayram namazını her bayram farklı bir camide, farklı bir köyde, İlçede kılmak adetimize devam ediyoruz. Bu gün Lapseki ilçemize bağlı Subaşı köyünde kıldık. Vatandaşlarımız ile bayramlaşıp ayrıca sorunlarını dinleyip sohbet ediyoruz. İstiyoruz ki ülkemizin dört bir tarafında huzur olsun. Ülkemizin doğusunda batısında buradaki kardeşlik ortamı olsun. Bu ülke üzerinde hesabı olan, bu ülke üzerinde taşeronluk görevi yapan kim varsa hem bu bayram sabahı hatırına, bu milletin hatırına, Allah bunlara imkan vermesin. Dolayısıyla ülkemize milletimize zeval vermesin. Tekrar bayramınızı kutluyorum” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler