Görüş Bildir

Akpınar ve Akçakent İlçe kongreleri yapıldı

Anasayfa » politika »
2017-09-30 18:29:21 Tarihinde eklendi

AK Parti Kırşehir’de kongre sürecini Akpınar ve Akçakent İlçelerinde yaptığı kongrelerle başlattı.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Akpınar ve Akçakent İlçe kongreleri yapıldı
AK Parti Kırşehir Akpınar ve Akçakent İlçe Başkanlıklarında olağan genel kongreler tamamlandı.
2 İlçede gerçekleşen kongreye İl Başkanı Muzaffer Aslan, milletvekilleri Salih Çetinkaya, Mikail Arslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve çok sayıda partili katıldı. Her iki İlçede düzenlenen kongrelerde divan başkanlığını Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş yaptı.
Kongrelerde konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, birliktelik çağrısı yaparak 2019 seçimlerinin önemini anlattı ve AK Parti’nin tüm teşkilatları ile birlikte çalışmalar başlattığını ifade etti.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ise, ilçelerde yatırımların devam edeceğini söyleyerek, "İlçe merkezleri eksikliklerini tespit ederek çalışmalara başladık. Şuan açılışlarını beklediğimiz çalışmalar da var. İlerleyen süreçlerde de yeni çalışmaları başlatacak ve ilçelerimiz için projeler çizeceğiz” dedi.
Yapılan kongrenin ardından AK Parti Akpınar İlçe Başkanlığına Celal Can, Akçakent İlçe Başkanlığına ise Nejdet Yıldız başkan olarak seçildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler