Görüş Bildir

Tepebaşı Belediyesi WhatsApp üzerinden hizmete devam ediyor

Anasayfa » haberde_insan »
2017-09-30 12:58:33 Tarihinde eklendi

TEPEBAŞI BELEDİYESİ WHATSAPP ÜZERİNDEN HİZMETE DEVAM EDİYOR

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Tepebaşı Belediyesi WhatsApp üzerinden hizmete devam ediyor
Tepebaşı Belediyesi, Mavi Masa ve WhatsApp hattı ile vatandaşlardan gelen istek, soru ve önerilere daha hızlı ve çözüm odaklı yanıt veriyor.
Tepebaşı Belediyesi, toplumsal belediyecilik anlayışı içerisinde hizmetlerini vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda şekillendiriyor. Mavi Masa birimi vatandaşların Tepebaşı Belediyesi’nden beklentilerini, isteklerini, şikayetlerini, öneri ve takdirlerini paylaşabilecekleri bir çözüm ortağı olarak göze çarpıyor. Vatandaşlarla kurulan tüm iletişimin kayda alınarak doğru birimlere aktarılmasını sağlayan Mavi Masa, geri bildirimlerle vatandaşın işlemlerinin sonuçlanması sürecinde önemli bir köprü işlevi görüyor. Gelen müracaatlar, Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından değerlendirilerek, birimler bazında kayıt altına alınıyor ve takibi eksiksiz olarak yapılıyor. Gelen talepler ya da şikayetler, ilgili birimlere aktarılarak çözümün ilk atılmış oluyor. İlgili birimin çalışmalarının ardından, daha sonra gelebilecek benzer müracaatlar için de önemli bir çözüm altyapısı oluşturuluyor.
Vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi Mavi Masa Birimi’ne 444 44 26 no’lu telefondan ya da www.tepebasi.bel.tr adresinden ulaşabiliyorlar. Dileyen yurttaşlar belediyenin www.tepebasi.bel.tr adresinden canlı olarak istek şikayet ve önerilerini de paylaşabiliyorlar. Belediyenin web sitesinin sağ alt köşesinde bulunan hizmet ile hafta içi 08.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında Mavi Masa personeliyle gerçek zamanlı görüşme sağlanabiliyor. Mesai saatleri dışında ise gönderilecek iletiler belediyeye mail olarak ulaşıyor. Bildiriler ile ilgili sağlıklı bir geri dönüş sağlamak açısından mail adreslerinin doğru ve eksiksiz belirtilmesi gerekiyor.
Vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi’ne Mavi Masa’nın yanı sıra, WhatsApp uygulaması üzerinden de ulaşabiliyor. 0 532 131 30 32 numaralı hatla şikayet ve talepleri yanıtlanıyor.
Dört yıla yakın bir süredir www.tepebasi.bel.tr adresinden canlı olarak istek şikayet ve önerileri alan Tepebaşı Belediyesi, bir hizmetle daha vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor. Tepebaşı Belediyesi 0 532 131 30 32 WhatsApp Talep Hattı ile vatandaşlar istek, öneri ve şikayetlerini daha hızlı bir biçimde yetkililere iletiyor. Kayıt altına alınan şikayet ve talepler hızlı şekilde ilgili birimlere iletiliyor. Bu sayede ekipler vatandaşlar tarafından verilen adreslere daha kısa sürede ulaşarak hizmet veriyor.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler