Görüş Bildir

İkinci Baharda Tarihe Yolculuk devam ediyor

Anasayfa » haberde_insan »
2017-09-30 23:05:30 Tarihinde eklendi

İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI GÜRŞAT KALE TARAFINDAN GEÇTİĞİMİZ YIL HAYATA GEÇİRİLEN “İKİNCİ BAHARDA TARİHE YOLCULUK PROJESİ” DEVAM EDİYOR.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
İkinci Baharda Tarihe Yolculuk devam ediyor
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen “İkinci Baharda Tarihe Yolculuk Projesi” devam ediyor.
İlçe genelindeki 65 yaş ve üstü vatandaşlara yönelik geliştirilen proje kapsamında İncirliova Belediyesi Park İncirliova Sosyal Tesislerinde, Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin de katıldığı kahvaltıda bir araya gelen yaşlılar, daha sonra sırasıyla Nysa Antik Kenti, Yörük Ali Efe Müzesi, Aydın Merkez Arkeoloji Müzesi’ne rehber gözetiminde ziyaret ediyor
Proje kapsamında bugüne kadar 20 gezi organize edilirken bu gezilere de yaklaşık 350, 65 yaş ve üstü vatandaş ücretsiz olarak katıldı.
İncirliova Belediyesi olarak temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal projelere de büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Kale; “Ulu çınarlarımızla olmak bizim için şereftir. Projemiz kapsamında ilimizin tanıtımını gerçekleştirdiğimiz gibi, 65 yaş ve üzeri bay bayan vatandaşlarımızı da tarihi ve turistik yerlerimize yönelik gezilere götürüyoruz. İlçemizde yaklaşık 4 bin 500 vatandaşımız bulunmaktadır. İnşallah projemiz kapsamında tüm vatandaşlarımızı bu gezilerimize dahil edeceğiz. İncirliova Belediyesi olarak ücretsiz gerçekleştirdiğimiz bu gezilerimize katılmak isteyen tüm 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ister belediyemiz halkla ilişkiler birimine isterlerse de ikamet ettikleri mahallelerdeki muhtarlarımıza isimlerini yazdırmaları yeterlidir” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler