Görüş Bildir

Birleşik Krallık Ticaret Elçisi Janvrin, Tepebaşı Belediyesini ziyaret edecek

Anasayfa » haberde_insan »
2017-09-30 13:04:29 Tarihinde eklendi

BİRLEŞİK KRALLIK TİCARET ELÇİSİ LORD JANVRİN, TEPEBAŞI BELEDİYESİNİ ZİYARET EDEREK, TÜRKİYE’YE VE AVRUPA’YA ÖRNEK OLMUŞ PROJELERİ YAKINDAN İNCELEYECEK.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Birleşik Krallık Ticaret Elçisi Janvrin, Tepebaşı Belediyesini ziyaret edecek
Birleşik Krallık Ticaret Elçisi Lord Janvrin, Tepebaşı Belediyesini ziyaret ederek, Türkiye’ye ve Avrupa’ya örnek olmuş projeleri yakından inceleyecek.
Türkiye’ye yapacağı ziyaret çerçevesinde Eskişhir’e gelecek olan Ticaret Elçisi Janvrin, Tepebaşı Belediyesinin yenilenebilir enerji konusundaki öncü uygulamalarını yerinde inceleyecek. Janvrin, Tepebaşı Belediyesinin Avrupa Birliği hibe projesi çerçevesinde gerçekleştirdiği REMOURBAN, yani ’Akıllı Kentsel Dönüşüm Hızlandırma Projesi’nin uygulama alanı olan Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü’nü ve diğer yenilenebilir enerji uygulamalarını yakından inceleyecek. Ziyarette ayrıca Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu ve Ticaret Bölüm Başkanı Judith Slater ve Ticaret Ateşesi Helen Flewker de katılacak. Ticaret Elçisi Lord Janvrin ayrıca Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Ticaret ve Sanayi Odası ve OEDAŞ ile de temaslarda bulunacak.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler