Görüş Bildir

Başkan Gümrükçüoğlu İtfaiye teşkilatı ile bir araya geldi

Anasayfa » haberde_insan »
2017-09-30 19:43:12 Tarihinde eklendi

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU, İTFAİYE TEŞKİLATININ 303. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI VESİLESİYLE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRESİ ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başkan Gümrükçüoğlu İtfaiye teşkilatı ile bir araya geldi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İtfaiye teşkilatının 303. kuruluş yıldönümü kutlamaları vesilesiyle Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi çalışanları ile bir araya geldi.
Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, Genel Sekreter Davut Çakır, birim amirleri ve İtfaiye teşkilatı çalışanları ile ailelerinin hazır bulunduğu programda değerlendirmelerde bulunan Gümrükçüoğlu, İtfaiye teşkilatının toplum için çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini kaydetti.
Gümrükçüoğlu, “Bugün itfaiye teşkilatımızın 303. kuruluş yıldönümü. Belediye teşkilatımızda her birimimizin verdiği hizmet kıymete haiz. Bizim gözümüzde İtfaiyenin yürüttüğü vazife ayrı bir öneme haizdir. Neden? Çünkü İtfaiye teşkilatımız insanlarımızın canını kurtarmak için mücadele ediyor. Yangından, zelzeleden insanı kurtarmak için, bir trafik kazası olsa, bir boğulma vakası bile olsa yine insanı kurtarmak için mücadele veriyor. Allah katında da, kul katında da bu hizmetin en büyük kutsallığı acil oluşundadır” diye konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler