Görüş Bildir

Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36. sayısı ile raflardaki yerini aldı

Anasayfa » genel »
2017-09-06 12:38:19 Tarihinde eklendi

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NİN AYLIK OLARAK HİZMETLERİNİN YER ALDIĞI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE HABER GAZETESİ 36. SAYISI İLE RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36. sayısı ile raflardaki yerini aldı
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin aylık olarak hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36. sayısı ile raflardaki yerini aldı.
7 bin 500 adet basılan gazete Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyesi’nin tüm hizmet binalarında, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri’nde, Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait gençlik merkezlerinde, emzirme kabinlerinde, kitap duraklarında, Alışveriş Merkezlerinde, Tekirdağ’daki tüm resmi kurumlarda, kıraathanelerde, kafelerde ve tüm okullarda okuyucusu ile buluşuyor.
Bir önceki ay Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 36. sayısında 3. Rodosto Kupası Yelken Yarışları, 14. Geleneksel Karadeniz Yayla Şenliği, Mutlukent Kumbağ Halk Plajı, Katil Hasan Heykeli açılışı, 4. Plastik Sanatlar Çalıştayı, Tekirdağ’ın Bulgar İşgalinden kurtuluşu, asfalt ve taş yapım çalışmaları, Gazeteci Yazar Şerif Baysalan’ın yazısı ve daha bir çok haber Süleymanpaşalıların takdirine sunuluyor.
Ücretsiz olarak yayınlanan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36 aydır Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerini vatandaşlarla buluştururken 16 sayfalık birinci hamur kuşe kağıda basılan gazetenin haberlerinden fotoğraflarına, tasarımından dağıtımına kadar her şeyi ile Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanıyor.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri