Görüş Bildir

İstanbul’da bayram ziyaretleri trafik yoğunluğunu geri getirdi

Anasayfa » genel »
2017-09-02 16:02:56 Tarihinde eklendi

İSTANBUL'DA BAYRAM TATİLİYLE BİRLİKTE RAHATLAYAN İSTANBUL TRAFİĞİ VATANDAŞLARIN BAYRAM ZİYARETİNE ÇIKMASIYLA YENİDEN BAŞLADI. İSTANBUL'DA SABAH SAATLERİNDEN İTİBAREN AÇIK OLAN TRAFİKTE ÖĞLEN SAATLERİNDEN İTİBAREN YER YER YOĞUNLUKLAR OLUŞMAYA BAŞLADI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
İstanbul’da bayram ziyaretleri trafik yoğunluğunu geri getirdi
İstanbul’da bayram tatiliyle birlikte rahatlayan İstanbul trafiği vatandaşların bayram ziyaretine çıkmasıyla yeniden başladı. İstanbul’da sabah saatlerinden itibaren açık olan trafikte öğlen saatlerinden itibaren yer yer yoğunluklar oluşmaya başladı.
Bayram tatilinin uzatılmasının ardından birçok İstanbullu, bayramı ve tatili şehir dışında geçirmek için yollara düşmüş, şehirden ayrılmıştı. Tatilin başlamasının ardından İstanbul’da alışılmışın aksine yollar boş kalmıştı.
Bayramın ikinci gününde gerek bayram ziyaretlerinde bulunmak gerek güzel havayı değerlendirmek için araçlarıyla dışarı çıkan vatandaşlar, yer yer trafik yoğunluğu oluşturdu. Özellikle, E-5 olarak bilinen D-100 Karayolu’nun Ankara istikametinde Haliç Köprüsü’nden itibaren görülmeye başlayan araç kuyrukları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün girişine kadar uzadı. Köprü girişinde de katılımlardaki yoğunluk nedeniyle araçların yavaşlayarak geçiş yaptıkları ve trafik yoğunluğuna neden oldukları görüldü.
Bayram ziyaretleri ve güzel hava, nüfusunun bir kısmı şehir dışında olan İstanbul’da, rahat geçen birkaç günün ardından trafik kabusunun geri dönmesine neden oldu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler