Görüş Bildir

Evde bakım ekiplerinden bayram ziyareti

Anasayfa » genel »
2017-09-01 14:14:39 Tarihinde eklendi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN EN ÖNEMLİ SOSYAL PROJELERİNDEN BİR TANESİ OLAN EVDE BAKIM HİZMETLERİ’NDEN FAYDALANAN VATANDAŞLARA BAYRAM ZİYARETİ YAPILDI. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANI TALİP AKBAŞ, EVDE BAKIM HİZMETİ ALAN V

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Evde bakım ekiplerinden bayram ziyareti
Manisa Büyükşehir Belediyesinin en önemli sosyal projelerinden bir tanesi olan Evde Bakım Hizmetleri’nden faydalanan vatandaşlara bayram ziyareti yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, evde bakım hizmeti alan vatandaşlarla büyük bir aile olduklarını vurguladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, evde bakım hizmetinden faydalanan vatandaşlara bayram ziyareti gerçekleştirdi. Akbaş’a eşi Yeliz Akbaş ve Evde Bakım Hizmetleri Şube Müdürü Füsun Mersinli eşlik etti. Evde bakım hizmetinden faydalanan Ayten Kara’yı evinde ziyaret eden Daire Başkanı Akbaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, hediye takdim etti. Akbaş, Kara’nın sağlık durumuyla ilgili bilgi de aldı.

“Bu güzel hizmeti sürdüreceğiz”
Evde Bakım Hizmetleri’nden faydalanan vatandaşlarla büyük bir aile olduklarını belirten Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Hizmet alan ve hizmet veren değil de, bir aile gibi vatandaşlarımıza yaklaşıyoruz. Onlar da bizleri çocuklarıymış gibi ağırlıyor. Bayram öncesi hizmetten faydalanan vatandaşlarımızın kişisel bakımları, evlerinin temizliği ve sağlık kontrolleri ekibimiz tarafından gerçekleştirildi. Bizler de bayramlarını kutlamak amacıyla ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde bu güzel hizmeti sonuna kadar sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm Manisalıların bayramını kutluyorum” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler