Görüş Bildir

Başkan Çerçioğlu, Muharrem ayı iftarına katıldı

Anasayfa » genel »
2017-09-30 22:58:09 Tarihinde eklendi

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERİ KUŞADASI ŞUBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başkan Çerçioğlu, Muharrem ayı iftarına katıldı
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Alevi Kültür Dernekleri Kuşadası Şubesi’ni ziyaret etti.
Ziyarete Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Evrim Karakoz, Kuşadası CHP İlçe Başkanı Nail Özazman, Kuşadası CHP Gençlik Kolları Başkanı Asya Alp, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Alevi Kültür Dernekleri Kuşadası Şube Başkanı İsmail Kırancı tarafından karşılanan Başkan Çerçioğlu ziyarette dernek üyeleriyle sohbet etti. Ziyarette dernek Başkanı Kırancı, Çerçioğlu’na teşekkür ederek, "Başkanımız Çerçioğlu hiçbir talebimizi bugüne kadar geri çevirmedi, her zaman bizim yanımızda. Bizim için önemli olan muharrem ayında ziyareti nedeniyle çok mutlu olduk. Başkan Çerçioğlu’na çok teşekkür ederiz" diye konuştu.
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Alevi Kültür Dernekleri Kuşadası Şubesi’ni ziyaret etmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Barışın, kardeşliğin, birliğin günü olan Muharrem ayı bereket getirsin. Bu ayın halkımızın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmesini temenni ederim" diye konuştu.
Çerçioğlu, dernek ziyaretinin ardından muharrem ayı nedeniyle Cem Evi’nde verilen iftara katıldı. İftarda yoğun ilgi gören Başkan Çerçioğlu, vatandaşlarla birlikte yemek sırasına geçerken bol bol sohbet etti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler