Görüş Bildir

Başbakan Yıldırım’dan belediye başkanına taziye ziyareti

Anasayfa » genel »
2017-09-30 18:07:32 Tarihinde eklendi

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, GEÇTİĞİMİZ HAFTA BABASINI KAYBEDEN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU'NA TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başbakan Yıldırım’dan belediye başkanına taziye ziyareti
Başbakan Binali Yıldırım, geçtiğimiz hafta babasını kaybeden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.
Başbakan Yıldırım, Kocaeli’deki programlarının ardından geçtiğimiz hafta babasını kaybeden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu Yuvacık’taki evine giderek taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından Yuvacık merkezinde bulunan bir kıraathanede mola veren Başbakan Yıldırım, vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. Başbakan Yıldırım’a, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları eşlik etti. Burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım kısa bir konuşma yaptı. Başbakan Yıldırım burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Konuşmadan sonra vatandaşlar ile fotoğraf çektiren Başbakan Binali Yıldırım çocuklara da hediyeler dağıttı. Daha sonra otobüse binerek İstanbul’a gitmek üzere Kocaeli’den ayrıldı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler