Görüş Bildir

Egzozdan yere yatırdılar

Anasayfa » asayis »
2017-09-30 19:26:02 Tarihinde eklendi

ARACINDA STANDART DIŞI EGZOZ KULLANDIĞI İÇİN ATATÜRK ALANI'NDA GÖREVLİ TRAFİK POLİSLERİ TARAFINDAN CEZA YAZILMAK İSTENEN SÜRÜCÜ TRAFİK POLİSLERİNE BAĞIRIP KARŞI KOYUNCA OĞLUNUN GÖZÜ ÖNÜNDE YAKA PAÇA YERE YATIRILDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Egzozdan yere yatırdılar
Aracında standart dışı egzoz kullandığı için Atatürk Alanı’nda görevli trafik polisleri tarafından ceza yazılmak istenen sürücü trafik polislerine bağırıp karşı koyunca oğlunun gözü önünde yaka paça yere yatırıldı.
Edinilen bilgiye göre, Trabzon Atatürk Alanı’nda bugün akşam saatlerinde aracında standart dışı egzoz kullandığı için bir sürücüye trafik polisleri tarafından ceza yazılmak istendi. Tüm uyarılarına rağmen trafik polislerine bağıran, çağıran ve karşı koymaya çalışan genç şahıs kontrol altına alınamayınca bölgeye sivil polis ekibi istendi. Sivil polis ekiplerinin de yardımı ile şahıs, oğlunun gözleri önünde görevli polisler tarafından yaka paça yere yatırılarak etkisiz hale getirildi. Bu sırada şahsın oğlunun gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi. Ardından yerden kaldırılan şahıs vatandaşların da yardımı ile sakinleştirilirken, trafik polisleri tarafından kesilen cezanın ardından oğluna ait oyuncaklarla birlikte olay yerinden yürüyerek ayrıldı.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler