Görüş Bildir

Helvacı Mahallesi sıcak asfaltına kavuşuyor

Anasayfa » yerel »
2017-08-11 11:49:14 Tarihinde eklendi

İZMİR'İN ALİAĞA İLÇESİNDE, CADDE VE SOKAKLARINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜREN ALİAĞA BELEDİYESİ, DIŞ MAHALLELERDEN HELVACI’DA DA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Helvacı Mahallesi sıcak asfaltına kavuşuyor
İzmir’in Aliağa ilçesinde, cadde ve sokaklarında asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdüren Aliağa Belediyesi, dış mahallelerden Helvacı’da da asfaltlama çalışmalarına başladı.
Aliağa ilçesinde, çeşitli kurumların yaptıkları kazılar sonucunda yollarda bozulmalar meydana gelirken, Aliağa Beleidyesi de asfaltlama çalışmalarını kent genelinde devam ettiriyor. Aliağa’nın yollarını yaya ve araç trafiğine uygun bir hale getirmek için asfaltlama seferberliği başlatan Aliağa Belediyesi, çalışmalarını belirlenen program çerçevesinde sürdürürken, tüm sokak ve caddeleri tümüyle elden geçirmeye başladı.
Aliağa Belediyesi, bu kapsamda Helvacı Mahallesinde de altyapısı tamamlanmış bazı cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmasının startını verdi. Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde sürdürülen çalışmalarda, Helvacı Mahallesinde Münir Nurettin Bayrav Caddesi, 2412-2417-2418-2419 ve 2420 sokaklar sıcak asfaltla kaplandı.
Helvacı Mahallesindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından, belirlenen plan ve program çerçevesinde asfaltlama faaliyetleri diğer mahallelerde süreceği belirtildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri