Görüş Bildir

AK Parti’nin 16. kuruluş yıl dönümü Sincan’da kutlanacak

Anasayfa » yerel »
2017-08-13 15:37:32 Tarihinde eklendi

AK PARTİ’NİN 16. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ YARIN SAAT 18.00’DA SİNCAN’DA KUTLANACAK. CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN KATILACAĞI PROGRAM HARİKALAR DİYARINDA DÜZENLENECEK.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
AK Parti’nin 16. kuruluş yıl dönümü Sincan’da kutlanacak
AK Parti’nin 16. Kuruluş yıl dönümünün Sincan’da kutlanacak olmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirten Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, “Sincanlıların kalbinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ayrı bir yeri var” dedi.
AK Parti’nin 16. kuruluş yıl dönümü yarın saat 18.00’da Sincan’da kutlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı program Harikalar Diyarında düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sincanlılarda ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Sincan Belediye Başkanı Tuna, “Cumhurbaşkanımızın Sincan’ı tercih etmesi bizleri mutlu etti. Milletin içinden çıkan bir Anadolu yiğidi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletle beraber yazdığı bir destandır AK Parti. Bu yüzden o destanın kuruluş yıl dönümünün Sincan’da kutlanacak olması bizleri onure etti. Cumhurbaşkanımız her fırsatta Sincanlılarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Onun desteğini arkamızda hissediyoruz. Karşılıklı olan sevgimiz bu sene bu kutlamayla taçlanacak inşallah” diye konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri