Görüş Bildir

Ahmetli’nin prestij caddesinde yeni gelişme

Anasayfa » yerel »
2017-08-13 16:06:04 Tarihinde eklendi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN AHMETLİ’YE KAZANDIRILACAK OLAN PRESTİJ CADDESİ PROJESİNİN YER TESLİMİ YÜKLENİCİ FİRMAYA YAPILDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Ahmetli’nin prestij caddesinde yeni gelişme
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ahmetli’ye kazandırılacak olan Prestij Caddesi projesinin yer teslimi yüklenici firmaya yapıldı.
İl genelinde hayata geçirdiği projelerle vatandaşların yaşamına değer katan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesi yol ve tretuvar düzenlemesi projesi için kolları sıvadı. Atatürk Bulvarı’nı prestij caddesine dönüştürecek projenin yer teslimi, yüklenici firmaya yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Koordinasyon İşleri Müdürü Orçun Abalı, proje yetkilileri ve yüklenici firma temsilcilerinin katılımıyla yer teslimi gerçekleşti. Yüklenici firmanın, Eylül ayının ilk haftasına müteakip, Atatürk Bulvarı’ndaki çalışmalara başlayacağı belirtildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde vatandaşların yaşamına değer katacak ve standartlarını yükseltecek çalışmalara imza attığını belirten Başkan Ergün, prestij caddesi projesinin Ahmetli’ye hayırlı olmasını diledi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri