Görüş Bildir

Yunusemre Belediyesi’nden bayram hazırlığı

Anasayfa » genel »
2017-08-30 14:33:11 Tarihinde eklendi

ZABITA MÜDÜRÜ CENGİZ ŞİŞMANLAR KONUYA İLİŞKİN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, “ZABITA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN MOTORİZE, MOBİL, SİVİL VE RESMİ EKİPLERİMİZİN TAMAMI, BAYRAM ÖNCESİ VE BAYRAM BOYUNCA, DİLENCİ, SEYYAR SATICI, İŞPORTACI GİBİ OLUMSUZLUKLA

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Yunusemre Belediyesi’nden bayram hazırlığı
Yunusemre Belediyesi tarafından, vatandaşların Kurban Bayramı’nı rahat bir şekilde geçirmesi için zabıta ve temizlik ekipleri hazırda bekletilirken vatandaşların sıkıntılarını kısa bir sürede çözümleyebilmek adına şikayet hattı oluşturdu.
Yunusemre Belediyesi vatandaşların Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için çalışıyor. Zabıta Müdürlüğü bünyesinde kurulan motorize, mobil, sivil ve resmi ekiplerin tamamı, bayram süresince dilenci, seyyar satıcı, işportacılara göz açtırmayacak. Vatandaşların güzel bir bayram geçirmesi için hazırlıklarını tamamladıklarını dile getiren Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Zabıta Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren motorize, mobil, sivil ve resmi ekiplerimizin tamamı, bayram öncesi ve bayram boyunca, dilenci, seyyar satıcı, işportacı gibi olumsuzluklara karşı alarm durumunda. Vatandaşlarımızın alışveriş yaptığı işletmelerde rutin denetimlerimizi artıracağız. Satışa sunulan ürünleri ve satış ortamlarının denetimlerini sıklaştıracağız. Vatandaşlarımızdan bayramda yaşanacak tüm olumsuzlukları Yunusemre Belediyesi “ALO 229 20 20” hattını arayarak bildirmelerini rica ediyoruz” dedi.
Kurban ibadetini yerine getirecek vatandaşlara da seslenen Şişmanlar, kurban kesim yerleri dışında kesim yapanlara cezai işlem uygulanacağını hatırlatarak şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın kurban kesim yerleri olarak belirlenen Laleli, Karaköy, Muradiye ve Horozköy Kapalı Pazar Yerleri ile İtfaiye içerisinde kurbanlarını kesmelerini rica ediyoruz. Kurban kesim yerleri dışında kesim yapan vatandaşlarımıza cezai işlem uygulayacağız. Vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz”
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler