Görüş Bildir

Protokolden şehitliğe ziyaret

Anasayfa » genel »
2017-08-31 21:22:39 Tarihinde eklendi

KURBAN BAYRAMI ARİFESİNDE KÜTAHYA İL PROTOKOLÜ VE ŞEHİT YAKINLARI HAVA ŞEHİTLİĞİ, POLİS ŞEHİTLİĞİ İLE TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ MEZARLIĞI’NI ZİYARET ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Protokolden şehitliğe ziyaret
Kurban Bayramı arifesinde Kütahya il protokolü ve şehit yakınları Hava Şehitliği, Polis Şehitliği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mezarlığı’nı ziyaret etti.
Kütahya Valisi Ahmet H. Nayir, eşi Münevver Nayir ile birlikte Kurban Bayramı sebebiyle Arife günü Hava Şehitliği, Polis Şehitliği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mezarlığı’nı ziyaret edip, şehitlerin kabirlerine karanfil bıraktı, şehit yakınlarıyla dua etti.
Vali Nayir’e, AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, AK Parti Kütahya Milletvekili Musatafa Şükrü Nazlı, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar ile eşi Yasemin Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer Turan, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmet Özotraç, STK Temsilcileri, askeri erkan ile bazı daire müdürleri eşlik etti.
Şehit aileleriyle tek tek bayramlaşan, istek ve arzularını soran Vali Ahmet H. Nayir, ailelere tekrar başsağlığı diledi.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar’ın duasının ardından Emir Sultan Kur’an Kursu hafızlık öğrencileri her bir şehit kabri başında Yasin-i Şerif okudu. (EFE)
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler