Görüş Bildir

Nazillili muhtarlardan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Anasayfa » genel »
2017-08-28 10:39:35 Tarihinde eklendi

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN NAZİLLİ İLÇESİ HÜRRİYET CADDESİ ÜZERİNDEKİ SICAK ASFALT ÇALIŞMASI KISA ZAMANDA TAMAMLANDI. EKİPLERİN ARALIKSIZ ÇALIŞMALARI VATANDAŞI MEMNUN EDERKEN, PINARBAŞI, YILDIZTEPE VE AYDOĞDU MAHALLESİ MUHTARLARI BAŞKAN ÖZLEM ÇE

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Nazillili muhtarlardan Başkan Çerçioğlu’na teşekkür
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Nazilli ilçesi Hürriyet Caddesi üzerindeki sıcak asfalt çalışması kısa zamanda tamamlandı. Ekiplerin aralıksız çalışmaları vatandaşı memnun ederken, Pınarbaşı, Yıldıztepe ve Aydoğdu Mahallesi muhtarları Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Nazilli Hürriyet Caddesi üzerinde bazı firmaların altyapı çalışmalarını tamamlamasının ardından bozulan yollar Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi. 1.5 km uzunluğundaki 18.000 metrekarelik alanda sıcak asfalt çalışması yapan ekipler kısa sürede çalışmaları tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu. Büyükşehir Belediyesine bağlı birçok ekibin eş zamanlı olarak farklı noktalarla çalışması ve kısa zamanda asfaltı yenilemesi vatandaşları ve mahalle muhtarlarını memnun etti.
Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların mağdur olmaması için gerekli çalışmaları zamanında başlattığını ve bitirdiğini ifade eden Yıldıztepe Mahalle Muhtarı Ahmet Sak, “Hürriyet Caddesi üzerinde doğalgaz çalışmaları, Turkcell çalışmaları vb. kurum ve firmaların altyapı çalışmaları gerçekleştirildi. Firmaların çalışma yaptığı sokaklarda tamirat, ancak Nazilli’mizin Pınarbaşı Mahallesi’nden başlayan en işlek caddelerinden biri olan Hürriyet Caddesi’nde ise Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışması yapıldı. Mahallemizde yaşayan vatandaşların bu konuda yoğun talebi vardı. Çalışmaları bizzat yerinde takip edip gördüm. Ben de eski bir asfaltçıyım. Ekipler hızlı bir şekilde çalışarak vatandaşın talebini yerine getirdi. Bu bakımdan Büyükşehire bağlı ekipleri takdir ve Başkan Özlem Çerçioğlu’na ise teşekkür ediyorum” dedi.
Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin gece gündüz çalışarak mahalle halkının takdirini kazandığını söyledi. Muhtar Yılmaz, açıklamasında “Mahallemizden başlayıp Sümerpark’a kadar uzanan Hürriyet Caddesi, Nazilli’nin anayollarından biri olma özelliği taşıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz yıl belediye meydanından Dörtyol’a kadar olan yolda asfalt çalışması yaptı ve vatandaşın hizmetine sundu. Belediye meydanından mahallemize kadar uzanan kısımda ise çeşitli firma ve kurumların altyapı çalışmalarının yapılacağını öğrendik. Geçtiğimiz hafta itibarıyla firmaların altyapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmaların ardından yollar bozuldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu sağolsun hiç beklemeden ekiplerini buraya yönlendirdi ve hemen çalışmalara başladı. Kendisine şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum. Sağolsun varolsun. Allah razı olsun Topuklu Efe’den” ifadelerini kullandı.
Hürriyet Caddesi’ndeki çalışmalardan çok çok memnun olduğunu dile getiren Aydoğdu Mahalle Muhtarı Ümit Öncü, “Cadde üzerindeki altyapı çalışmaların ardından yoldaki bozukların tamamen giderilmesi acil ihtiyaçtı. Vatandaşın daha güvenli ve daha rahat seyahat edebilmesi için ekipler asfalt yapım çalışmalarına başladı ve kısa zamanda tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi gereken neyse yapıyor. Bu konuda Aydoğdu Mahallesi muhtarı olarak benim herhangi bir sıkıntım yok. Özlem başkanımızla mahalle muhtarları olarak en kısa zamanda yine görüşmek isteriz, kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ekiplerin yenilenen cadde üzerinde yol ve yaya geçidi çizgilerini yenileyeceği öğrenildi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri