Görüş Bildir

Kızılay İstanbul Şubesi Arnavutluk’ta yetimlere çifte bayram yaşattı

Anasayfa » genel »
2017-08-29 15:49:46 Tarihinde eklendi

TÜRK KIZILAYI İSTANBUL ŞUBESİ, ARNAVUTLUK’TAKİ BİNLERCE ÇOCUĞA ÇİFTE BAYRAM YAŞATTI. TÜRK KIZILAYI İSTANBUL ŞUBE BAŞKANI İLHAMİ YILDIRIM, BAYRAM ÖNCESİ YAPTIĞI ARNAVUTLUK ZİYARETİNDE 3 BİN 141 ÇOCUĞA BAYRAMLIK HEDİYE ETTİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Kızılay İstanbul Şubesi Arnavutluk’ta yetimlere çifte bayram yaşattı
Türk Kızılayı İstanbul Şubesi, Arnavutluk’taki binlerce çocuğa çifte bayram yaşattı. Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, bayram öncesi yaptığı Arnavutluk ziyaretinde 3 bin 141 çocuğa bayramlık hediye etti.
Türk Kızılayı İstanbul Şubesi dünya yetimlerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Arnavutluk’a giden Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, 3 bin 141 çocuğa bayramlık hediye etti. Hayırsever iş adamları aracılığıyla, çocukların yaş gruplarına göre hazırlanan hediye setlerinde; gömlek, pantolon, etek, çorap ve ayakkabı yer alıyor.
Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, "Yıllardan beri ülke içindeki yetim çocuklara yaşattığımız bayramlık sevincini bu yıl sınırlarımızın dışına da taşıdık. Türk Kızılayı, yetimleri yalnız bırakmayan bir merhamet eli olarak Arnavutluk’a da uzandı. Çocukların yaşadığı mutluluğa şahit olmak bizlere nasip oldu. Bu mutluluğa vesile olan hayırsever iş adamlarımıza da çok teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler