Görüş Bildir

TİM’in ilk 500 listesine girdi, Torbalı’nın gururu oldu

Anasayfa » ekonomi »
2017-08-30 13:19:52 Tarihinde eklendi

METAL DÖKÜM SEKTÖRÜNDE 2012 YILINDAN BU YANA HİZMET VEREN BİR ŞİRKET, TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ (TİM)'İN TÜRKİYE'DE EN YÜKSEK İHRACAT GERÇEKLEŞTİREN FİRMALAR SIRALAMASINDA YİNE İLK 500’DE YERİNİ ALDI.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
TİM’in ilk 500 listesine girdi, Torbalı’nın gururu oldu
Metal döküm sektöründe 2012 yılından bu yana hizmet veren bir şirket, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’in Türkiye’de en yüksek ihracat gerçekleştiren firmalar sıralamasında yine ilk 500’de yerini aldı.
Akümülatör ve av sporu endüstrileri gibi birçok farklı sektöre kurşun ürünleri tedarik eden Heper Metal, 2015 verileri ile 474’üncü sırada yer aldığı ürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’in Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması sıralamasında 2016 verilerine göre 432’inci sıraya yükseldi. Torbalı’dan 20’nin üzerinde ülkeye ihracat yapan şirketin genel müdürü Çağlar Gürel, sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek ve ürün gamını geliştirmek için AR-GE çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, ülke ekonomisine daha fazla değer katmak ve istihdamı artırmak için çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
Türkiye’de ve yurt dışında sektörün bilinen ve aranan markalarından biri konumunda olduklarını dile getiren Gürel, "Kaliteli üretim, temiz çevre, insan sağlığı ve güçlü bir Türkiye için var gücümüzle ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Kalite, çevre ve insan sağlığı uygulamalarında uluslararası sertifikalara da sahibiz" diye konuştu.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler