Görüş Bildir

Safranbolu Kaymakamı Ürkmezer: "AB projelerine önem vermekteyiz”

Anasayfa » yerel »
2017-07-31 20:43:33 Tarihinde eklendi

SAFRANBOLU KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI FATİH ÜRKMEZER 2018 YILI ERASMUS + PROGRAMI İÇİN ÇALIŞMALARIN HIZLA DEVAM ETTİĞİNİ BELİRTTİ

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Safranbolu Kaymakamı Ürkmezer:  "AB projelerine önem vermekteyiz”
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Avrupa Birliği projelerine önem verdiklerini ifade ederek çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade etti.
Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile Safranbolu Belediyesinin işbirliği içinde hazırlamış olduğu Avrupa Birliği Erasmus + Yetişkin Eğitimi projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.
Türkiye genelinde Yetişkin Eğitimi programı kapsamında 376 projeden 25 proje kabul edilirken Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile Safranbolu Belediyesinin işbirliği ile gerçekleştirilen proje bu 25 proje arasına girmeyi başardı.
Proje çalışmaları kapsamında Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünden 10 personel İtalya’da Milano şehrinde 1 hafta süre ile yetişkin eğitimi kurumlarında yetişkin eğitiminde yenilikçi yöntem ve teknikler konusunda teknik incelemelerde bulunacaklar.
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, önümüzdeki yıl için Erasmus + programı kapsamında verilecek projeler için şimdiden çalışmalara başlandığını belirterek, “Gerek Safranbolu Belediyesi ve gerekse Safranbolu Kaymakamlığı olarak Avrupa Birliği projelerine önem vermekteyiz ve bu kapsamda çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. 2018 yılında Erasmus + programı kapsamında verilecek projeler için şimdiden çalışmalara başlamış olup bu konuda okullarımıza, kamu kurumlarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına destek vermekteyiz. Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Safranbolu Belediyesi işbirliği içinde hazırlanan ve 376 projeden ilk 25 proje arasına girmeyi başarmış olan Erasmus + Yetişkin Eğitimi projemiz şimdiden hayırlı olsun. Projede emeği geçen kişileri şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler