Görüş Bildir

Öğrenciler için tercih bürosu açıldı

Anasayfa » yerel »
2017-07-17 15:13:01 Tarihinde eklendi

ORDU’NUN FATSA İLÇESİNDE TEMEL EĞİTİMDEN ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ (TEOG) VE ÜNİVERSİTE LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI (LYS) SINAVLARINA GİREN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK FATSA BELEDİYESİ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE TERCİH BÜROSU KURULDU.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Öğrenciler için tercih bürosu açıldı
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ve Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) giren öğrencilere yönelik Fatsa Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde tercih bürosu kuruldu.
Sahilde bulunan 1 Nolu Eyvan ’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen rehber öğretmenler eşliğinde öğrencilerinin tercihlerine yardımcı olmak amacıyla kurulan tercih bürosunun 2 hafta açık kalacağı bildirildi.
Rehberlik hizmeti vererek, yapılan çalışma ile öğrencilerin daha bilinçli ve doğru tercih yapmaları için yardımcı olmayı hedeflediklerini belirten Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Öğrencilerimizin geleceklerini ilgilendiren bu tercihlerde onlara bir nebze de olsun fayda sağlayabilirsek ne mutlu bizlere. Tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri