Görüş Bildir

Başkan Baran’dan Bayram ve Sağlık’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Anasayfa » yerel »
2017-07-03 11:09:47 Tarihinde eklendi

BAŞKAN BARAN İSU GENEL MÜDÜRÜ ALİ SAĞLIK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen
Başkan Baran’dan Bayram ve Sağlık’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olan İlhan Bayram ve İSU’nun yeni Genel Müdürü Ali Sağlık’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Başkan Baran, Tahir Büyükakın’ın Bilecik’e Vali olarak atanması sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine getirilen İlhan Bayram ve İSU’nun yeni Genel Müdürü olan Ali Sağlık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baran, ilk olarak İlhan Bayram’ı ziyaret etti.
Başkan İsmail Baran, İlhan Bayram’ın Kocaeli’ye önemli hizmetleri olduğunu belirterek, “İSU Genel Müdürlüğü görevini yürütürken kente kattıkları ortada. Kocaeli’nin alt yapı sorununu çözme noktasında gece gündüz çalışırken, yeni su kaynakları yaratarak geleceğe yönelik büyük yatırımların hayata geçmesini sağladı” ifadelerini kullandı. Genel Sekreter Bayram’da ziyaret dolayısıyla Başkan Baran’a teşekkür etti.
Başkan Baran daha sonra İlhan Bayram’ın yerine İSU Genel Müdürlüğü görevine getirilen Ali Sağlık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Baran, Ali Sağlık’ın uzun yıllardır kurumda başarılı şekilde görev yaptığını, bu başarısını da yeni görevinde devam ettireceğine inandığını belirtti. Başkan Baran, İlhan Bayram ve Ali Sağlık’a kiraz maketi hediye etti.
Kaynak: İHA
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Favori Arşivle Beğen

FACEBOOK YORUMLARI

AKTİFMEDYA ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Gündem Haberleri

Öne Çıkan Haberler